Čas na serveru 21:10:44

Orfeus a múza

Id: 206708

Orfeus a múza

  •  / Orfeus a múza / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 36 x 37 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1977, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1137x

Vyvolávací cena:

13 500