Čas na serveru 02:22:41

Orfeus a múza

Id: 358512

Orfeus a múza

  •  / Orfeus a múza / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 37,5 x 37,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, levý horní roh poškozen, rok vzniku 1977, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 3858x

Vyvolávací cena:

26 000

Účastníci: 18