Čas na serveru 01:38:28

Orfeus a múzy

Id: 224201

Orfeus a múzy

  •  / Orfeus a múzy / Olbram Zoubek

částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno, rok vzniku 1978, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, v soupisu díla uvedeno pod č. 385

zobrazeno: 2047x

Vyvolávací cena:
6 000

230 000

Účastníci: 22

Příhozy: 111