Čas na serveru 17:50:51

Lože manželské

Id: 133301

Lože manželské

  •  / Lože manželské / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1258x

Vyvolávací cena:

11 000