Čas na serveru 14:54:07

PF 2014

Id: 372203

PF 2014

  •  / PF 2014 / Olbram Zoubek
  •  / PF 2014 / Olbram Zoubek
  •  / PF 2014 / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 8370x

Vyvolávací cena:

9 500