Čas na serveru 13:58:38

Ruka ženy

Id: 318201

Ruka ženy

  •  / Ruka ženy / Olbram Zoubek
  •  / Ruka ženy / Olbram Zoubek
  •  / Ruka ženy / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 20,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, poškozeno hnědými skvrnkami, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 4426x

Vyvolávací cena:

28 000