Čas na serveru 13:40:08

Podzim

Id: 396106

Podzim

  •  / Podzim / Olbram Zoubek
  •  / Podzim / Olbram Zoubek
  •  / Podzim / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 42,5 x 25 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2009)

zobrazeno: 1171x

Vyvolávací cena:

27 100