Čas na serveru 15:15:52

Podzim

Id: 91703

Podzim

  •  / Podzim / Olbram Zoubek
  •  / Podzim / Olbram Zoubek
  •  / Podzim / Olbram Zoubek

reliéf/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1507x

Vyvolávací cena:

9 200