Čas na serveru 14:59:27

Pokušení

Id: 217505

Pokušení

  •  / Pokušení / Olbram Zoubek
  •  / Pokušení / Olbram Zoubek
  •  / Pokušení / Olbram Zoubek
  •  / Pokušení / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 38 x 37,5 cm značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2002, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2106x

Vyvolávací cena:

17 501