Čas na serveru 19:52:05

Postavy

Id: 117709

Postavy

  •  / Postavy / Olbram Zoubek
  •  / Postavy / Olbram Zoubek
  •  / Postavy / Olbram Zoubek
  •  / Postavy / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 37 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 11397x

Vyvolávací cena:

7 056