Čas na serveru 04:48:13

Prsa Achillova

Id: 268401

Prsa Achillova

  •  / Prsa Achillova / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 38,5 x 38,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1985, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1222x

Vyvolávací cena:
3 800

15 500