Čas na serveru 06:54:37

Ruce ve vlasech

Id: 258502

Ruce ve vlasech

  •  / Ruce ve vlasech / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1988, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 610x

Vyvolávací cena:
2 800

2020,08-1,31,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu