Čas na serveru 00:19:50

Ruce ve vlasech

Id: 258502

Ruce ve vlasech

  •  / Ruce ve vlasech / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1988, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 4021x

Vyvolávací cena:
2 800

91 000

Příhozy: 54