Čas na serveru 02:48:49

Dívka s ratolestí

Id: 159605

Dívka s ratolestí

  •  / Dívka s ratolestí / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1988, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 989x

Vyvolávací cena:

11 200