Čas na serveru 12:15:06

Sblížení

Id: 233601

Sblížení

  •  / Sblížení / Olbram Zoubek
  •  / Sblížení / Olbram Zoubek
  •  / Sblížení / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2305x

Vyvolávací cena:

18 000