Čas na serveru 09:57:56

Sblížení

Id: 233601

Sblížení

  •  / Sblížení / Olbram Zoubek
  •  / Sblížení / Olbram Zoubek
  •  / Sblížení / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 443x

Vyvolávací cena:

5 501

2020,03-1,09,19,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu