Čas na serveru 09:53:05

Sblížení

Id: 369704

Sblížení

  •  / Sblížení / Olbram Zoubek
  •  / Sblížení / Olbram Zoubek
  •  / Sblížení / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a pospáno ve spodní části, zaskleno a rámováno v kazetě, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1774x

Vyvolávací cena:

35 000