Čas na serveru 18:52:50

Sergeji! Drahuno!

Id: 256503

Sergeji! Drahuno!

  •  / Sergeji! Drahuno! / Olbram Zoubek

reliéf/papír, rozměr listu 39 x 26 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1298x

Vyvolávací cena:
2 200

14 655