Čas na serveru 21:19:12

Sergeji! Drahuno!

Id: 289205

Sergeji! Drahuno!

  •  / Sergeji! Drahuno! / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a číslováno 1/150 ve spodní části, rok vzniku 1996, drobně poškozeno hnědými tečkami, vydáno k 70. narozeninám Olbrama Zoubka, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1404x

Vyvolávací cena: