Čas na serveru 11:51:03

Sergeji! Drahuno!

Id: 330411

Sergeji! Drahuno!

  •  / Sergeji! Drahuno! / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 29,8 x 21,3 cm, značeno vpravo dole, autorský tisk, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 9074x

Vyvolávací cena:

31 000

Účastníci: 19

Příhozy: 65