Čas na serveru 02:58:05

Sergeji! Drahuno!

Id: 354707

Sergeji! Drahuno!

  •  / Sergeji! Drahuno! / Olbram Zoubek

papírový reliéf zlacený, rozměr 29,5 x 21 cm, značeno a číslováno 1/1 ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1055x

Vyvolávací cena:

16 000