Čas na serveru 14:19:41

Skica pro Čáslav

Id: 240201

Skica pro Čáslav

  •  / Skica pro Čáslav / Olbram Zoubek

olovo/cín/zlato, celková výška 49 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, stav viz foto, obličej a ruce poškozeny pádem, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 4979x

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Příhozy: 64