Čas na serveru 17:06:13

Stéla O. - orantka (detail)

Id: 484501

Stéla O. - orantka (detail)

  •  / Stéla O. - orantka (detail) / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 37 x 17 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1996)

zobrazeno: 637x

Vyvolávací cena:

18 500

2024,03-1,04,19,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu