Čas na serveru 01:38:39

Štěstěna

Id: 300305

Štěstěna

  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek
  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek
  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek
  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2014, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1893x

Vyvolávací cena:

23 000