Čas na serveru 09:36:57

Štěstěna

Id: 401612

Štěstěna

  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek
  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek
  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2014)

zobrazeno: 269x

Vyvolávací cena:

22 000

2023,02-1,27,19,54,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu