Čas na serveru 13:30:05

Štěstěna

Id: 401612

Štěstěna

  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek
  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek
  •  / Štěstěna / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2014)

zobrazeno: 863x

Vyvolávací cena:

27 000