Čas na serveru 23:33:19

Stín v cele

Id: 237203

Stín v cele

  •  / Stín v cele / Olbram Zoubek

reliéf/papír, rozměr listu 42 x 25 cm, značeno ve spodní části, popsáno s datací na zadní straně, rok vzniku 1975, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2546x

Vyvolávací cena:
2 800

8 000