Čas na serveru 09:44:08

Stín v cele (detail)

Id: 433105

Stín v cele (detail)

  •  / Stín v cele (detail) / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 29 x 21 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, chráněno galerijním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1975)

zobrazeno: 309x

Vyvolávací cena:

19 600