Čas na serveru 12:33:16

Strážkyně pokladu

Id: 172003

Strážkyně pokladu

  •  / Strážkyně pokladu / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1990, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1308x

Vyvolávací cena:

10 500