Čas na serveru 21:13:30

Thámar

Id: 217503

Thámar

  •  / Thámar / Olbram Zoubek
  •  / Thámar / Olbram Zoubek
  •  / Thámar / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu cca 18,5 x 14 cm značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1992, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2148x

Vyvolávací cena:

17 500

Příhozy: 52