Čas na serveru 15:49:19

Thamar

Id: 396102

Thamar

  •  / Thamar / Olbram Zoubek
  •  / Thamar / Olbram Zoubek
  •  / Thamar / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1992)

zobrazeno: 2087x

Vyvolávací cena:

23 111

Účastníci: 20

Příhozy: 55