Čas na serveru 20:23:33

Torzo vítající ženy

Id: 241606

Torzo vítající ženy

  •  / Torzo vítající ženy / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, velikost listu 45 x 42,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, popis na zadní straně, rok vzniku 1984, nerámováno, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2530x

Vyvolávací cena:

14 000