Čas na serveru 18:36:28

Torzo ženy sehnuté k zemi

Id: 123805

Torzo ženy sehnuté k zemi

  •  / Torzo ženy sehnuté k zemi / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno a datováno na zadní straně

zobrazeno: 1203x

Vyvolávací cena:

3 700