Čas na serveru 17:03:14

Učitel a žákyně

Id: 479005

Učitel a žákyně

  •  / Učitel a žákyně / Olbram Zoubek

papírový reliér/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 39 x 38 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1997)

zobrazeno: 1465x

Vyvolávací cena:

32 000

Účastníci: 19