Čas na serveru 08:03:29

Učitel a žákyně

Id: 159606

Učitel a žákyně

  •  / Učitel a žákyně / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1997, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1844x

Vyvolávací cena:

13 826