Čas na serveru 07:43:42

Vlasatice pravá

Id: 159110

Vlasatice pravá

  •  / Vlasatice pravá / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2010, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 3052x

Vyvolávací cena:

16 500