Čas na serveru 23:20:03

Vlasatice pravá a levá

Id: 181402

Vlasatice pravá a levá

  •  / Vlasatice pravá a levá / Olbram Zoubek

konvolut dvou kusů, papírový reliéf, rozměr každého listu 42,3 x 25,2 cm, každý signován vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 2010, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1864x

Vyvolávací cena:

16 500