Čas na serveru 01:11:13

Začátek

Id: 235401

Začátek

  •  / Začátek / Olbram Zoubek
  •  / Začátek / Olbram Zoubek
  •  / Začátek / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 20 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1990, jedná se o část z diptychu Začátek a konec, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1096x

Vyvolávací cena:

15 000