Čas na serveru 14:53:31

Záda Sue

Id: 99217

Záda Sue

    papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

    zobrazeno: 865x

    Vyvolávací cena:

    10 500