Čas na serveru 19:01:17

Zápas Jakuba s Jakubem

Id: 223701

Zápas Jakuba s Jakubem

  •  / Zápas Jakuba s Jakubem / Olbram Zoubek

zlacený reliéf olovo/cín, rozměr cca 34,5 x 34,5 cm, značeno dvakrát na zadní straně, rok vzniku 1970, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 4799x

Vyvolávací cena:

145 000

Příhozy: 90