Čas na serveru 16:33:50

Zastavení

Id: 478203

Zastavení

  •  / Zastavení / Olbram Zoubek
  •  / Zastavení / Olbram Zoubek
  •  / Zastavení / Olbram Zoubek
  •  / Zastavení / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu cca 29,5 x 20,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1992)

zobrazeno: 344x

Vyvolávací cena:

15 500

2024,03-1,04,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu