Čas na serveru 11:52:39

Eva z Pokoušení

Id: 435702

Eva z Pokoušení

  •  / Eva z Pokoušení / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 16 x 14 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1026x

Vyvolávací cena:

23 000