Čas na serveru 15:03:07

Dívka s hadem

Id: 415401

Dívka s hadem

  •  / Dívka s hadem / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost ověřena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (2007)

zobrazeno: 3209x

Vyvolávací cena:

17 500