Čas na serveru 18:36:57

O. s padajícími vlasy

Id: 159109

O. s padajícími vlasy

  •  / O. s padajícími vlasy / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 20 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1996, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 944x

Vyvolávací cena:

8 000