Čas na serveru 19:35:59

Žena v nice a stín

Id: 172116

Žena v nice a stín

  •  / Žena v nice a stín / Olbram Zoubek

reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 12 cm, značeno na zadní straně, datováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1511x

Vyvolávací cena:

56 000

Účastníci: 18

Příhozy: 59