Čas na serveru 20:59:57

Klíčnice

Id: 159106

Klíčnice

  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek
  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek
  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek
  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1994, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 550x

Vyvolávací cena:

8 000