Čas na serveru 15:31:40

Zima

Id: 206704

Zima

  •  / Zima / Olbram Zoubek
  •  / Zima / Olbram Zoubek
  •  / Zima / Olbram Zoubek

papírový reliéf z cyklu Celý rok, rozměr ve výřezu 27 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 2009, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1543x

Vyvolávací cena:

9 000