Čas na serveru 13:59:44

Tři kočky

Id: 159108

Tři kočky

  •  / Tři kočky / Olbram Zoubek
  •  / Tři kočky / Olbram Zoubek
  •  / Tři kočky / Olbram Zoubek
  •  / Tři kočky / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2012, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1135x

Vyvolávací cena:

8 000