Čas na serveru 13:56:22

Nohy proti sobě s draperií

Id: 192003

Nohy proti sobě s draperií

  •  / Nohy proti sobě s draperií / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost ve výřezu 16 x 13 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole P.F. 94, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 566x

Vyvolávací cena:

10 000