Čas na serveru 22:15:46

Zvěstování

Id: 308002

Zvěstování

  •  / Zvěstování / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 37 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 3286x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 48