Čas na serveru 20:35:43

Zvěstování

Id: 130801

Zvěstování

  •  / Zvěstování / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost ve výřezu 29,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1994, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 937x

Vyvolávací cena:

9 000