Čas na serveru 13:50:55

Zvěstování

Id: 175802

Zvěstování

  •  / Zvěstování / Olbram Zoubek

reliéf, cín/zlato, rozměr cca 29,5 x 20,5 cm, signováno na zadní straně, drobné lokální poškození na zlatém povrchu, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 822x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 56