Čas na serveru 14:03:31

Zvěstování (Pocta Evě Kmentové)

Id: 440501

  •  / Zvěstování (Pocta Evě Kmentové) / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 38,5 x 38,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, místy zvlněný papír, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1274x

Vyvolávací cena:

25 100